** به نام مهربان ترین**

دوستان عزیز، سلام
  توجه داشته باشید که گروهها در این سایت، هدف اصلی نیست!   بلکه بطور ضمنی برای پربار تر کردن محیط سایت و تبادل اطلاعات مفید در زمینه های تخصصی افراد و در  صورت تمایل، تسهیم کردن آن با سایر اعضا میباشد.

هدف اصلی سایت همان یافتن شریک زندگی و همسر  متناسب ، هم روحیات ، همدل و همفکر افراد به گونه ای علمی و منطقی میباشد. ضمنا آشنا شدن در روال این سایت  بطور استثنایی و کم نظیر این امکان را فراهم می آورد که به خاطر وجود امکان جستجوی  رشته های مورد علاقه و فعالیتهای افراد و شناسایی افکار و روحیات واهداف آنان بتوانیم متناسب ترین یار را بیابیم (انشالله)  و لذا در زندگی آینده خود، در فعالیتهای روزمره ، یک شریک همدل و همراه خوب به عنوان همسر داشته باشیم و بدین گونه اززندگی لذت صدچندان ببریم که آن لازمه رشد و تعالی زندگیست!  چنین همسری میتواند بهترین رفیق زندگی انسان باشد که به قول بزرگان شعر کشورمان ، هیچ نعمت و شادی بالاتر از آن در زندگی نیست!

  سعدی شیرازی:

  -” یارا بهشت صحبت یاران همدم است           دیدار یار نامتناسب جهنم است!

     هرگز حسد برده و حسرت نخورده ام             **   جز بر دو روی یار مناسب که بر هم است!”

*

   به طور خلاصه:  “در این سایت می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته تخصصی  سایت، با کمترین اتلاف وقت، دقیقا همان یار و همسر ایده آل خود را که مطابق با روحیات و علایق   وهمچنین افکار، برنامه ها و اهداف زندگی شماست بیابید!

*

  ” جوانان و ملت فرهیخته ایرانی وقت اضافه برای تلف کردن ندارند! “

 

 

<توضیح گروهها:>

در این سایت میتوانید از بین گروه های home page بسته به روحیات و علایق خود، حداقل عضو یک گروه شوید و در آن با دوستان هم گروه خود، تبادل نظر کنید و post بنویسید واز بهترین تجربیات و راهکارهای دوستانتان در زمینه موضوع آن گروه استفاده کنید و بدینگونه سریع تر و راحت تر راه رشد و پیشرفت  در آن زمینه را بپیمایید انشالله….
در هر گروه معمولا بصورت ماهانه و یا هفتگی ، موضوعی مرتبط با موضوع گروه پیشنهاد خواهد شد که البته میتوانید به صورت آزاد و دلخواه نیز موضوعی جدید و جذاب و قابل بحث به گروه پیشنهاد دهید.

همچنین خوشحال میشویم که از نظرات ارسالی اعضای عزیز نیز در زمینه پیشنهاد موضوعات جذاب استفاده کنیم. 

 

علت استفاده از گروه ها در سایت همسر یابی هم آوا

۱-گروه عرفان و معنویت

( عرفان شاه کلید طلایی شادی و موفقیت در زندگی )

دوستان عزیزم ، ما تعدادی از مدیران و اعضای این گروه به تجربه دریافته ایم که هر فردی در زندگی روزمره پرهیاهوی امروزه در زمانهایی با سردرگمیها و دودلیها و مشکلات متعدد مواجه می شودو بهترین کلید معجزه آسای حل این مشکلات عرفان و معنویت است لذا بسیاری از افراد  عمیق تر و معنوی، ترجیح میدهند که همسر آینده شان علاقه مند به عرفان و معنویت باشد تا بتوانند با درک صحیح و واقعی از زندگی و هستی، یک عمر زندگی آرام و عاشقانه و فارغ از درگیریهای واهی زندگی روزمره و فارغ از اختلافات توخالی و پوچ در کنار یکدیگرداشته باشند، لذا میتوانند به این گروه بپیوندد و با آشنایی بیشتر با روحیات افراد در گروه، در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند. انشاالله…

۲- گروه کار آفرینان و صاحبان مشاغل

بسیاری از افراد که مدیران موفق یا صاحبان مشاغل یا کار آفرینان می باشند برای آشنایی با یار ایده آلشان مایلند که همسر آینده شان برای درک بهتر شخصیت و موقعیت شغلی ایشان هم سطح یا مشابه موقعیت شغلی خودشان باشد ، تا از لحاظ اعتماد به نفس و قدرت شخصیت با ایشان هماهنگ باشند.  لذا میتوانند به این گروه بپیوندد و با تبادت نظر و آشنایی با روحیات افراد در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند. انشاالله…

۳-گروه عاشقان طبیعت و طبیعت گردی

بسیاری از افراد که عاشق طبیعت و طبیعت گردی هستند بسیار مایلند که همسر آینده شان مانند آنان علاقه مند به طبیعت و هم پای آنان در طبیعت گردی باشد و بدین شکل لذت و آرامش خود را از طبیعت در کنار یار هم آوا و همدلشان ، صد چندان کنند! پس میتوانند به این گروه بپیوندد وضمن تبادل نظر و کسب آگاهی از بهترین و زیباترین مناطق طبیعی کشور، بتوانند با آشنایی و شناخت بیشتر با روحیات افراد در محیط جمعی گروه، در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند. انشاالله…

۴- گروه دوستداران سیرو سفر و گردشگری

بسیاری از افرادی که عاشق سیر و سفر و گردشگری می باشند بسیار مایلند که همسر آینده شان مانند آنان علاقه مند به سیرو سفر و همپای آنان در گردشگری باشد تا از سفرهای خویش لذت صد چندان ببرند. بنا براین می توانند به این گروه بپیوندد وبا آشنایی با روحیات افراد در گروه در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند.

۵- گروه اهالی موفقیت ومثبت اندیشی

بسیای از افراد که علاقه مند به یادگیری فنون و اصول موفقیت و رشد شخصیتی و روحی و شغلی و کلیه جنبه ها می باشند بسیار مایلند که همسر ایده آل آینده شان نیز علاقه مند به موفقیت و مثبت اندیشی باشد تا بتوانند در این زمینه در کل طول زندگی با همسرشان هم فکری و مباحثه کنند پویا بمانند و و به رشد خود در زندگی ادامه دهند.
. بنا براین می توانند به این گروه بپیوندد وبا یکدیگر تبادل نظر کنند و با آشنایی با روحیات افراد در گروه در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند.

۶- گروه هنرمندان

اکثر هنرمندان چون شخصیت لطیف تر و ظریف تر و حساس تری نسبت به افراد معمولی جامعه دارند و احتمالا  افرد عادی جامعه معمولا درک کاملی از روحیات ایشان نمی توانند داشته باشند بنابر این  مایلند که همسر ایده آلشان نیز علاقه مند به هنر یا جز, هنرمندان باشد تا بتوانند درک بهتری از شخصیت لطیف هنری یکدیگر داشته باشند و معیاهای ارزشی شان هماهنگ بوده و لحظات زیباتری را در کنار یکدیگر بسازند. بنا براین می توانند به این گروه بپیوندد وبا آشنایی با روحیات افراد در گروه در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند.

۷- گروه  ورزشکاران

بسیاری از ورزشکاران مایلند تا همسر آینده شان نیز مانند آنان ورزشکار یا بسیار علاقه مند به ورزش باشد تا در طی فعالیتهای ورزشی همپا و همراهی علاقه مند داشته باشند و به این وسیله لذت انان در کل طول زندگی صد چندان شود. بنا براین می توانند به این گروه بپیوندد وبا آشنایی با روحیات افراد در گروه در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند.

۸- گروه مخترعین و مبدعین

  *معمولا افراد دارای تفکرخلافانه  که در گروه  مخترعین و مبتکرین  می باشند چون دارای افکار و روحیات بسیار خاص و حساس و بعضا دگراندیشانه میباشند، زندگی با این افراد روحیات خاصی را میطلبد. لذا بسیاری از این افراد مایلند که همسرشان دارای خصوصیات مشابه با ایشان باشد تا بتوانند در زندگی یکدیگر را بهتر درک کنند و سیر خلاقیت و موفقیت های یکدیگر را تقویت کنند و برای هم مشوق باشند تا  مسیر پیشرفت انان  پس از ازدواج به وسیله همسری ناهمسو قطع نشود. بنا براین می توانند به این گروه بپیوندد وبا آشنایی با روحیات دقیق تر افراد در گروه در زمان کمتری یار ایده آلشان را بیابند. انشالله…   .

Leave a Reply

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up