قوانین سایت

***به نام خالق شوق و شور در قلبم ***

به هم آوا خوش آمدید!

هم آوا اولین و تنها جامعه ی مجازی همسریابی تخصصی در کشور است که ضمن هدف والای ازدواج دائم ، به افراد مجرد کمک میکند تا همسر ایده آل خود را براساس افکار، اهداف و برنامه های مشترک و نیز روحیات و علایق مشترک (علمی ،فرهنگی، هنری، ورزشی ،معنوی ) و مهمترین معیارهایی که منجر به ایجاد یک رابطه ی عمیق ، پایدار و موفق میشود،در کمترین زمان ممکن و با کمترین خطا و اتلاف وقت بیابند. (کاملابرخلاف معیارهای سطحی و صرفآ ظاهری و مادی بسیاری از سایتهای امروزه)
ضمن عرض تشکر و احترام به همه شما دوستان عزیز در این سایت، چون هم آوا با رعایت فرهنگ اسلامی/ایرانی برای ازدواج دائم ، پیاده سازی شده است و این سایت به افراد مجرد یکه به دنبال یار و همسر ایده آل خود برمبنای معیار های عمیق ترو پایدارتر هستند کمک میکندتا با ثبت نام و تشکیل پروفایل در سایت و امکان جستجوی تخصصی پیشرفته ، با فردی که کاملآ مطابق معیارهایشان است آشنا شوند، لذا لطفا به همه نکات و هشدارها در این صفحه دقت کامل را مبذول فرمایید:

*
۱٫ چون این سایت، یک سایت همسریابی دایم است هدف اعضا ،یافتن همسر مناسب خود بدون اتلاف وقت و بسیار جدی میباشد، لذا از گداشتن اطلاعات غیر واقعی و نا درست در پروفایل خود جدا خودداری فرمایید، در غیر اینصورت مسئولیت و عواقب سخت آن در سایت به عهده خود فرد میباشد.

*
۲٫ چون این سایت، یک سایت همسریابی دایم است لذا از دادن post ها و پیامهایی که مربوط به ازدواج موقت و دوستی و هدفی غیر از ازدواج دائم باشد و همچنین ارسال پیامهای تبلیغاتی و پیامهای توهین آمیز و هرز نامه و پیامهایی که در شان جامعه ایرانی،اسلامی نمیباشد در سایت جدا خودداری فرمایید.

(اعضائ محترم در صورت مشاهده چنین تخلفاتی،با کلیک کردن بر روی لینک گزارش به پلیس سایت که در زیر همه پست ها و پیام ها وجود دارد با اطلاع رسانی به پلیس سایت، ما را در تداوم هدف بزرگ و خیرخواهانه سایت یاری فرمایید.)
ضمنا اعضای محترم در صورت دریافت پیام های نا مطلوب مکرر ازسوی شخصی خاص، میتوانند با بلاک کردن آن شخص برای همیشه از پیامهای ناخواسته /آن شخص، خلاص شوند( با کلیک بر روی لینک بلاک کردن آن شخص که در زیر هر پیام /در پروفایل هر شخص ،وجود دارد)

*
۳٫ چون هم آوا وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و و هیچگونه گرایش و فعالیت سیاسی _مذهبی ندارد، لذا از گذاشتن هر گونه post و پیام سیاسی و وابسته به مذاهب و گروههای خاص جدا خودداری فرمایید.

*
(اعضای محترم در صورت مشاهده هر گونه تخلف ،با کلیک کردن بر روی لینک گزارش به پلیس سایت که در زیر همه پست ها و پیام ها وجود دارد با اطلاع رسانی به پلیس سایت، ما را در تداوم هدف بزرگ و خیرخواهانه سایت یاری فرمایید.)

*
۴٫ درست است که ما همگی جوان و عاطفی هستیم واز تنهایی خسته شده ایم! و نیازهای روحی و عاطفی زیادی در ما وجود دارد، اما دوستان عزیزم، بهتر و به نفع خودمان است که با احتیاط جلو برویم و قبل از صمیمی شدن کمی صبر کنیم. لطفا به خاطر خودتان و برای جلوگیری از آسیب عاطفی و مالی و …. در ابتدای رابطه قبل از شناخت و اطمینان کامل به افراد به هیچ عنوان به افراد اجازه ندهید با شما صمیمی شوند و رابطه عاطفی و احساسی برقرار کنند، زیرا برقراری رابطه عاطفی و صمیمیت زود هنگام بخصوص در ابتدای رابطه به احتمال قریب به یقین، با هدف فریب و بستن چشم منطق افراد برای رسیدن به اهداف خودخواهانه خود می باشد. این نکته نه تنها در اسلام، بلکه در همه جای دنیا بوسیله متخصصین روابط و روانشناسان مانند خانم دکتر باربارا دی انجلس و دکتر جان گری به همه سنین توصیه میشود.

*
۵٫ بهتر است بعد از اینکه بطور کلی فرد مورد نظر خود را شناختید وصفات و اخلاق کلی وی مورد تایید شما قرار گرفت قبل از ایجاد صمیمیت، موضوع را با یک مشاور خوب و با هوش و یا با حداقل یکی از اعضای باتجربه تر از خود در خانواده (ترجیحا والدین) که احساس صمیمیت و راحتی بیشتری با وی میکنید، در میان بگذارید، تا با بهره گیری از تجربیات افراد نزدیک معتمد و مورد قبول خود احتمال وقوع خطا و فریب را به حد اقل برسانید.

*
(برای کمک به حل این مساله، در منوی اصلی سایت نام و مشخصات تماس تعدادی از بهترین مشاورین متخصص و با هوش که مورد تایید مدیران سایت و همگی استاد یا مدرس دانشگاه و با تجربه عملی درخشان هستند و بارها کمکهای بزرگ و با ارزشی در همه زمینه های مشاوزه و روانشناسی به ما کرده اند، آورده شده است.)

*
۶٫ بعد از توافق کلی با فرد مورد نظرتان، قبل از اعتماد کردن به گفته های تئوری افراد، در زمانی که مناسب دانستید از آنان راجع به ادعاهایشان مدرک بخواهید و یا با مشخصات وی از واحد یا سازمان مربوطه نسبت به صحت اطلاعات وی استعلام فرمایید. پس به هیچ عنوان قبل از شناخت وقطعیت کامل شخصیت و خصوصیات افراد به آنان اطمینان نکرده و هیچگونه تبادلات مالی نفرمایید.

*
از شما دوستان عزیز که برای حفظ روحیات لطیف واحساسات زیبای خود به نکات قوانین و هشدارها توجه و با ما همکاری می فرمایید بی نهایت سپاسگزاریم.
۷٫ مطمینا از آنجا که اعضای محترم هم آوا همگی فرهیخته و اهل فعالیتهای علمی/فرهنگی/هنری/معنوی/ورزشی می باشند ،امکان انجام تخلف از سوی انان نزدیک به صفر میرسد، با این وجود بروز تخلف یا مزاحمت از سوی استثنائات بسیار نادری که به اشتباه خود را در ردیف اعضای فرهیخته این سایت جا زده اند،ممکن است به ندرت به وجود بیاید که باعث ناراحتی عضوی در سایت شود،

*
در آنصورت با انجام هر گونه شکایت از سوی شما در سایت و مشاهده تخلف برای کاربر خاطی پیام اخطار ارسال میشود
و در صورت احراز بحق بودن شکایت، و یا در صورت تکرار آن، بسته به شدت تخلف با کمک از مراجع قانونی و با توجه به اینکه اکثر مدیران سایت، مهندس کامپیوتر و متخصص IT میباشند،با توجه به شناسایی IP و PORT کامپیوتر فرد خاطی و شناسایی و ارتباط با ISP وی ، پروفایل فرد خاطی برای همیشه از سایت حذف خواهد شد و و فرد دیگر امکان ایجاد پروفایل جدید را از همان کامپیوتر نخواهند داشت

و در صورت شدت تخلف مشخصات وی به مراجع قانونی ذیصلاح ارجا داده خواهد شد. این تنها بخاطر رفاه و آسایش خاطر شما اعضائ عزیز و جلوگیری از فریب در سایت میباشد. از کلیه اعضای محترم پوزش میطلبیم.

پذیرش قوانین هم آوا :
۸٫عضویت در سایت به منزله پذیرش وتایید کلیه قوانین سایت از طرف کاربران میباشد. امید آن را داریم تا با همکاری شما عزیزان محیط پاک و سالمی در این سایت داشته باشیم.

*
– نهایت سعی خود را کرده ایم که با این تمهیدات و سایر امکانات امنیتی موجود در سایت، بروز تخلف و مزاحمت را در این سایت به حد اقل برسانیم، با این وجود مشتاقانه پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده و مفید شما دوستان عزیز هستیم.
با آرزوی یافتن یار همدل و هماهنگتان دربهترین زمان ممکن با خیر و صلاح خداوند انشالله.

با احترام وعشق،
مدیر سایت

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up