شیوه همسریابی

یک پروفایل آنلاین در یک  سایت رسمی همسریابی  سطح بالا بسازید. در پنج سال اخیر، ملاقات های آنلاین یکی از راه های مهم برای ملاقات با زوج دارای پتانسیل شما است. آمار متفاوت است اما اغلب معتقدند که حساب های کاربری ملاقات های آنلاین درصد قابل توجهی از ازدواج های جدید بین ۱۹ تا ۳۵ درصد را نشان می دهد. زمانی که به ملاقات های آنلاین می رسیم گزینه های مختلفی پیش رو قرار میگیرند. که بدلیل گسترده شدن دایره انتخابهای انسان ،احتمال یافتن فردی مشابه یا مطابق معیارهای افراد بسیار بیشتر است.

ملاقات خانم ها و آقایان  واجد شرایط در زندگی روزمره

با دوستان خود وقت گذرانی کنید و سعی کنید با دوستانِ آن ها ارتباط بر قرار کنید. ۱۹ درصد از افراد زوج خود را از طریق دوستان و یا ارتباطات اجتماعی پیدا می کنند. اگر با پیدا کردن دوست از طریق آنلاین و مکاتبه و انتخاب  از راه دور موافق نیستید، بهتر است در مهمانی های خانگی، شام، سفر های آخر هفته و فعالیت های دیگر برای افزایش دامنه ارتباطات اجتماعی خود در کنار دوستان و مجامع مرتبط با علایق و حرفه تان حضور پیدا کنید.

به عنوان مثال اگر فرد مذهبی هستید ، میتوانید در گردهمایی های مذهبی، همسر زندگیتان را پیدا کنید. گرچه طبق آمار ۴ درصد از افراد از این طریق زوج خود را پیدا کرده اند. اما با این شیوه حداقل مطمئن هستید که فرد مورد نظر دارای ارزش ها و اعتقاداتی مشابه با شما خواهد بود. این گونه روابط معمولا منجر به داشتن رابطه ای وفادارانه و ماندگار خواهد شد.

اکثر زوج های جوان در طول پنج سال اول رابطه خود با چالش های دشوار و قابل توجه ای مواجه می شوند. بنابراین آموزش پیش از ازدواج، از جمله آموزش مهارت های زندگی که برای هر انسان و زوجی امروزه ضروری به نظر میرسد، عادات مضر را محدود کرده و از شکل گرفتن الگوی ارتباط ناسالم جلوگیری می کند باعث داشتن لحظاتی شاد و خالی از تنش مکرر  در زندگی مشترک میشود. زوج هایی که در برنامه های مشاوره قبل از ازدواج مشارکت داشته اند، ارتباطات شان بهبود یافته، برای مدیریت مشکلات مهارت های موثر کسب کرده اند، نسبت به یکدیگرمتعهد تر شده اند، بیشتر بر جنبه های مثبت روابط شان تأکید کرده اند و کیفیت کلی ازدواج شان بهبود پیدا کرده است و این قبیل آموزشها و مشاوره ها یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد یک ازدواج موفق خواهد بود.


Leave a Reply

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up