dating website

انتخاب همسر در سایت رسمی همسریابی

حرفهای خود را با ما درمیان بگذارید
اگر به دنبال یافتن همسر از طریق یک سایت رسمی همسریابی هستید  که به آنها اعتماد کنید، برای یافتن همسری واقعی که به زبان شما صحبت نمی‌کند نیاز به سرویس دهنده هایی در دنیای اطراف برای کمک به خود دارید. در این فرآیند شما باید رابطی پیدا کنید که  ارتباطات برنامه‌های شما را تا حد امکان به درستی ترتیب دهد  تا به آن اعتماد کنید. انجام چنین کاری به تنهایی مخاطره آمیز است و بنابراین باید سایتی بیابید که اعتماد و انتظارات شما را  تا حد امکان به بهترین وجه برآورده کند.

   *****  چیزهایی که تنها یک سایت رسمی همسریابی صادقانه،  به شما می‌گوید.

به عنوان یک سایت رسمی همسر یابی  تخصصی، این اطمینان را به شما می‌دهیم که خدمات صادقانه و مطمئن به شما ارائه میدهیم که دیگران فاقد آن هستند. از آنجا که این سات، یک سایت رسمی همسریابی  دارای  مجوز تولید نرم افزار از نظام صنفی رایانه کشور ودارای شماره ثبت رسمی  میباشد و مدیران سایت، جوانان کارشناس ارشد روانشناسی و مشاوره  دارای کارت مربیگری مشاوره ازدواج از سازمان ورزش جوانان و مهندسین کامپیوتردارای مجوز رسمی  میباشند، شما میتوانید مطمئن باشید که با غریبه های که قصد کلاهبرداری و یا سواستفاده دارند طرف نیستید و در عوض با من و همکاران آموزش دیده و اعضای سایت سروکار دارید و با خیال آسوده به دنبال همسر مطلوب خود باشید.
 ما مفتخر هستیم که توانسته‌ ایم انتظارات  سطح بالا تر از یک ازدواج ساده و صرفا ظاهری  افراد را برآورده کنیم علاوه بر آن به افرادی که به دنبال همسران آماده ازدواج در راستای علایق و روحیات و اهدافشان  هستند خدمت‌ رسانی میکنیم.
بنابراین در مورد تمامی مواردی که فکر میکنید در ارتباط با سرویس‌های های ما باید بدانید سوال کنید و اطمینان حاصل کنید با این پرسش که آیا پیشنهاد ما برای انتخاب سایت رسمی همسریابی به نظر شما مطلوب می‌رسد یا نه شروع کنید. سپس از شما بسیار سپاسگزار خواهیم بود اگر نظرات و پیشنهادات خودرا  در جهت بهتر شدن این سایت همسریابی به ما بگویید.

 

 چگونه همسر مورد علاقه خود را بیابید ؟

چیزی که بسیاری از سایت های همسریابی به شما نمی‌گویند این است که از هر ده عضو آنها، هفت نفر مرد می‌باشند.اعضای زن زیبا، بین بیست تا سی ایمیل در روز دریافت می‌کنند. بنابراین باید یا خیلی جذاب یا پولدار ویا هردوی آنها باشید تا شانسی داشته باشید. اگر در مراحل اولیه آشنایی مرد جذاب مورد نظر آنها نباشید با ایمیل های دریافتی پیشنهاد ازدواج در فاصله زمان قدم زدن از محل اولین قرار تا خانه ، با فرد دیگری جایگزین می‌شوید.
اگر به دنبال بردن رقابت برای یافتن زوج مطلوب خود در سایت های همسر یابی نباشید مجبور خواهید شد با معیارهای آنچنانی زنان کنار بیایید . نرمال یا خوب بودن به تنهایی برای برآورده کردن انتظارات ماجراجویانه زن کافی نیست. اگر شما آن « آقای خاص» نباشید در اینصورت هر چقدر هم که خصلت های والا داشته باشید نادیده گرفته خواهید شد. در اصل نباید وضعیت اینگونه باشد.
این   سایت رسمی همسر یابی می‌تواند شما را به خانمهایی معرفی کند که ارزش شما را با ثروت یا صرفا موقعیت شما نمیسنجند. چیزی که برای بانوان بیشترین اهمیت را دارد این است که مرد قابل احترام، وفادار و شرافتمند باشد و بتواند از پس یک زندگی خانوادگی آبرومندانه برآید. بنابراین نرمال بودن یک امتیاز برای شما به حساب خواهد آمد. شما میتوانید برای بدست آوردن خانم هایی که دهها ایمیل در روز دریافت می‌کنند رقابت کنید و یا با ما همراه شوید تا به شما  همسران  شایسته  ای معرفی کنیم که برای به دست آوردن شما رقابت می‌کنند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا همسر خود را متناسب با خواسته خود و بدون کوتاه آمدن از معیارهای خود بیابید . چرا عمر خود را   محروم از یار برازنده  تان بیهوده صرف یافتن همسر  کنید در حالیکه میتوانید در اسرع وقت همسری همسو ،مناسب و متناسب داشته باشید که یک عمر در کنار شما باشد.انشالل…
یا حق…….                                                                                    www.hamavaa.com

Leave a Reply

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up