سلامتی و نشاط کامل در ذهن ریشه دارد و از هم اکنون در دستان شماست!

اگر بتوانی چیزی را از ذهنت بزدایی، از جسمت نیز می توانی!

  ************<به نام مهربان ترین>************

اگرچه در عصر حاضر هم در علم پزشکی و هم علم روانشناسی ثابت شده و همه می دانیم قسمت اعظم هر بیماریی به نحوه اندیشیدن، افکار و روحیات انسان بستگی دارد و در متون پایین با ذکر منابع علمی خواهیم آورد که با طرز تفکر و روحیات درست انسان، هر بیماریی حتی سخت ترین بیماریهای صعب العلاج می تواندکاملا شفا یابد، با این وجود امروزه در سطح دنیا تعدادی افراد دارای ناراحتی های گوناگون و بیمار خاص وجود دارد که در سطوح مختلف بیماری( خفیف ، متوسط و یا شدید) قرار دارند. حال اینکه همه این افراد در هر سطحی که باشند، بدون استثنا شایستگی یک زندگی خوب و موفق در کلیه امور زندگی و بویژه زندگی مشترک و ازدواج خوب و سالم با همتای خویش را دارند. کما اینکه در تحقیقات علمی ثابت شده که وجود یک همسر مناسب وهمدل در کنار هر فرد تاثیر شگرفی در سلامت روح و جسم وتسریع بهبودی بیماران خواهد داشت.(دکترکارل سیمونتون، کتاب شفای کامل، ۲۰۰۵)
– به عنوان مثال در سطح بیماری خفیف ونا محسوس افراد زیادی وجود دارند که شاداب ،سرزنده ، خوشتیپ و فرهیخته می باشند و اغلب آنان بسیار نخبه و با احساس هستند، بطوریکه در اکثر عرصه های زندگی از جمله تحصیل و کار بسیار موفق میباشند وحتی بسیاری از آنان به علت هوش و EQ بالای خود بطور بسیار عالی درجامعه نقش آفرینی میکنند. لذا این منصفانه نیست که فقط به صرف اینکه مختصر ناراحتی در آنها وجود دارد و نام آنها در بین بیماران خاص یا سایر ناراحتی ها آورده میشود، روحیه و فرصت خود را برای زندگی شاد و طبیعی و بویژه انتخاب یار و ازدواج مناسب از دست بدهند!،و از این نعمت بزرگ الهی یعنی ازدواج با یار مطلوبشان برای همیشه محروم شوند.در حالیکه با ایجاد مختصری تغییر در درجه اول در افکار خود فرد که اصلی ترین عامل موفقیت و سلامت و سرچشمه همه تغییرات جهان میباشد (یعنی با قدرت ذهن و روح انسان که به تنهایی برای غلبه بر کاستی ها کافیست.) و سپس به تدریج با آماده سازی و آشنا سازی اذهان جامعه و دادن آگاهی فرهنگی میتوان بر این کاستی های فرهنگی/اجتماعی فایق آمد، مثل کاری که ما در این سایت سعی بر انجام آن داریم.
– همچنین در سایر سطوح ناراحتی ها(متوسط و شدید) نیز همینگونه میباشد و افراد می توانند با انتخاب یار مناسب با کمک خداوند، بهترین زندگی مشترک و ازدواج خوب و سالم با همتای خویش راآغاز کنند و سرآغاز راه سلامتی کامل و شادی و موفقیت را برای خود بیافرینند انشاالله.

دوستان عزیز دارای ناراحتی های مختلف و بیماری خاص:

اولا به هیچ عنوان نام بیماری را بر روی خود نگذارید و خود را بیمار ننامید، این باعث میشود بدن و ضمیر ناخودآگاهتان بیماری را نفی کند و آن را باور نکند و سپس با ایجاد افکار و روحیه شاد به مرورسلولهای بدن دوباره بر اساس افکار جدید دوباره بازسازی و باز آفرینی می شودو پس از مدتی یک بدن کاملا سالم می آفریند که منابع علمی بسیاری امروزه در این زمینه موجود است که برخی از آنها را در زیر نام برده ام.  در غیر اینصورت طرز تفکر منفی وباور بیماری و تمرکز بر آن باعث میشود بدن و ضمیر ناخود آگاه شما نیز بیماری را باور کند و به آن دامن بزند!

راهنمایی سایت برای دوستان عزیز دارای ناراحتی و بیماران خاص:

دوستان عزیزی که فعلا افراد غافل به اشتباه نام بیماری را بر شما نهاده اند، در حالیکه از این نکته مهم غافلند که چون فقط بر اساس طرز تفکر گذشته شما این وضع و بیماری آفریده شده بود ، پس این وضع به راحتی و با ایجاد تغییرات اندکی در تفکر و شیوه زندگی شما میتواند تغییر کند و برای همیشه از بین برود!( که تعدادی از منابع علمی این موضوع را در ادامه ذکر کرده ام.) طبق گفته اکثر دانشمندان وتحقیقات علمی اخیر از جمله علم پزشکی و روانشناسی، امروزه ثابت شده است که تغییر طرز تفکر و روش زندگی شما به گونه شاد و امیدوار میتواند در مدت کوتاهی آینده ای کاملا متفاوت برایتان بیافریند ، و سلامت و شفای کامل برایتان به ارمغان آورد!
دوستان عزیزم،
شما برای یافتن یار مطلوب خود در این سایت میتوانید در منوی بالای صفحه اصلی هم در قسمت جستجوی سریع و هم در جستجوی پیشرفته به طور دقیق تر یاردلخواه خود را با وضعیت جسمانی و روحیات و علایق و افکار مورد نظر خود بیابید و از طریق ارسال پیام با وی ارتباط برقرار نمایید.
اما برای شما عزیزان نسبت به سایر افراد، توجه بیشتر به هشدارهای صفحه قوانین را توصیه میکنیم تا شما که برای شفای کامل انشالله به آرامش و مراقبت دقیق از روحیه خود نیاز دارید، خدای نکرده روحیات لطیف و حساس شما عزیزان با حرفهای دلفریب تو خالی بعضی از مردم خدشه دار نشود. گرچه این ملاحظه و احتیاط هم برای آشنایی های تصادفی حضوری عادی در سطح جامعه و هم برای آشنایی های مجازی توصیه میشود، با این تفاوت که اولا شما در این سایت از راهنمایی ارزنده چندین تن از بهترین اساتید دانشگاه و راهنمایان با تجربه در زمینه مشاوره سلامت و خانواده و ازدواج بهره مند هستید و احتمال بروز خطا پس از مشاوره با آنان به حد اقل میرسد ،ثانیا ما مدیران سایت با نظارت و کنترل دقیق و سخت گیرانه نهایت سعی خود را کرده ایم که وجود عدم صداقت و فریب را در سایت به حد اقل برسانیم و پشتیبان مستمر شما تا انتها باشیم انشالله.
– همچنین در صورت تمایل با عضویت در گروههای مورد علاقه تان داخل گروههای مطلوبتان با دوستانتان تبادل نظر کنید و بهترین دانسته ها و تجربیاتتان را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

   
{{خلاصه چند جلد از مفید ترین و موثر ترین کتب شفابخشی}}

***************کتاب  شفای زندگی، لوییز هی ****************

– ذهن شما مانند ابزار و وسیله ای است که می توانید به هر طریق که دوست دارید آن را به کار گیرید. نپندارید که اختیار شما تابع ذهن است. اختیار ذهن در دست شماست. شمایید که از ذهن خود استفاده می کنید. شما می توانید اندیشه های قدیم خود را متوقف کنید واز اندیشه های کهنه دست بردارید. و تنی سالم و پرنشاط برای خود بسازید. اندیشه ها و اعتقادهای گذشته شما این لحظه و تمام لحظه هایی را که تا به حال ادامه داشتند و وضعیت روحی و جسمانی کنونی شما را آفرید. آنچه اکنون برای اعتقاد و اندیشیدن و گفتن انتخاب می کنید لحظه بعد و ماه بعد و سال بعد و وضعیت جسمانی آینده شما را خواهند آفرید.
پس آن اندیشه هایی را انتخاب کنید که دوست دارید آن گونه شوید. زیرا این اندیشه ها تجربه های آینده شما را خواهند آفرید.

( در این کتاب مطالب بسیار مفید و مهمی برای همه افراد بخصوص دارای ناراحتی گنجانده شده که افکار و روحیات انسان را زیر و رو و عالی میکند! و به نظر من بهترین  و موثر ترین کتاب شفابخشی و روش صحیح تفکر سالم میباشد.)

خواندن آن را به همه دوستان عزیز در هر سنی که باشند، برای زندگی و تن سالم، قویا توصیه میکنم.

 

********** کتاب عشق و زندگی، دکتر دین ارنیش ***********

 (علتها و نتایج بسیار جالب شفای بیماران قلبی با استفاده از قدرت عشق و حمایت ، و روشهای علمی و عملی شفابخشی در این کتاب آورده شده است….)

دکتر دین ارنیش(متخصص قلب ): “هر چیزی که به افزایش انزوا و دوری از همنوعان کمک کند اغلب به بیماری، درد و رنج می انجامد و هر عاملی که موجب تقویت عشق و مهروزی، همبستگی و اجتماع گردد شفابخش است. وقتی که قلب احساسی و روحی شروع به بهبود می کند قلب جسمی اغلب از آن تبعیت می نماید. تحقیقان من نشان داد که هر چه مردم تغییر را بیشتر بپذیرند بهبودی بیشتری پیدا می کنند. مقدار برگشت بیماری قلبی ـ عروقی در مرحله اول نه به سن مربوط می شود و نه به شدت بیماری، بلکه به مقدار تغییری بستگی دارد که بیماران در روش زندگی خود ایجاد می کنند.
تحلیل ۴۵ بررسی انجام شده نشان می دهد که کینه یا دشمنی یکی از مهمترین متغیرهای شخصیتی در مورد بیماری قلبی است. طرز برخورد با تنهایی که علت اصلی را تشکیل می دهد می تواند شفابخش باشد.
وقتی انسان نسبت به شخصی تعهدی دارد احساس امنیت و اعتماد بیشتری می کند. انسان در برابر عشقی که از قلب به سمت معشوق جاری گشته و دوباره بازمی گردد پذیرا و آسیب پذیر می شود که نتیجه این نزدیکی شفاست. “
راجع به بسیاری از بیماریهای دیگر نیز همین قانون وجود دارد.

**********کتاب شفای کامل، دکترکارل سیمونتون ***********

(آمار حیرت انگیز علمی و مستند بسیار امیدوار کننده  در مقیاس وسیع درامریکا در مورد  شفای کامل بیماران صعب العلاج با استفاده از نیروی فکر و …در جداول آماری مشخص به تفکیک در صد و میزان بهبودی)

دکتر کارل سیمونتون(متخصص  پرتو درمانی): در پروژه آزمایشی شفای بیماران صعب العلاج از بیماران خواست که تا در ذهن خود تصویری از آخرین و مهم ترین مرحله بهبودی را مجسم نمایند. یعنی هجوم گلبولهای سفید دفاعی بدن به سلولهای معیوب و خارج کردن سلولهای مرده و در حال مرگ از طریق کبد و کلیه ها توسط این گلبولها. بیمار باید در ذهن خود بیماری را که از نظر اندازه کوچکتر می شد و بازگشت سلامتی را مجسم می کرد. در پایان هر دوره تمرین او می توانست به انجام امور عادی و روزمره خود مشغول شود.
نتیجه کار: آنچه اتفاق افتاد فراتر از هر تجربه ی قبلی دکتر کارل در مورد معالجه¬ی بیماران با استفاده از علم پزشکی بود. انجام این تمرین همراه با پرتودرمانی اثر بسیار خوبی نشان داد و تقریباً هیچ عارضه جانبی منفی در پوست یا مخاط دهان و گلوی بیمار دیده نشد. پس از طی نیمی از دوره¬ی پرتودرمانی، بیمار دوباره قادر به غذا خوردن شد و وزنش نیز افزایش یافت. بیماری اش به طور فزاینده ای درحال ناپدید شدن بود.
باب: «دو ماه بعد از شروع روشهای آرام ذهنی ـ جسمی و تجسم ذهنی، من از شر بیماری صعب العلاج خلاص شدم. دکترهای من در شارلوت نمی توانستند این را باور کنند!»
در ماه های بعد نیرو و شادابی باب همچنان افزایش یافت، تا زمانی که احساس کرد نیرو و انرژی اش به اندازه و یا حتی بیشتر از زمان قبل از تشخیص بیماری شده است. باب هنوز باید کارهای زیادی انجام می داد و بسیاری از مشکلات روحی و احساسی را که باعث افسردگی و ناامیدی او قبل از شروع بیماری صعب العلاج شده بودند، تجزیه و تحلیل می کرد. او همچنین تلاش زیادی برای تغییر در یک سری رفتارهای خود با نزدیکانش کرد. او هنوز هم نشانه ای از سرطان را در خود ندارد. به گفته او:
«امروزه انرژی من بیش از دوره قبل از بیمار شدنم است. اگر هیچ سابقه پزشکی وجود سرطان نداشتم می توانستم از کلیه آزمایشات جسمانی شرکت های بیمه آمریکا موفق بیرون آیم. نمی خواهم با اطمینان بیش از حد صحبت کنم، چون مواقع ناامیدی و افسردگی خود را نیز دارم. ولی بیشتر اوقات من اطمینان دارم که این روش برای من مناسب بوده و می تواند برای بسیاری دیگر نیز چنین باشد.»
*
*
*

**********کتاب  قانون شفا، کاترین پاندر ***********

اگر بتوانی چیزی را از ذهنت بزدایی، از جسمت نیز می توانی!

قانون معجزه آسای «نه»:
افراد بسیار زیادی را میشناسم که از طریق «نه» گفتن به درد، یک شبه به طور کامل شفا یافتند. وقتی ندا درمی دهید: «نه، نه، نه،» در ذهن و جسمتان نیرویی رابه جریان وامی دارید که آن حالات ثابت ذهنی را که موجب بیماری شده بودند در هم می پاشد. و تندرستی به طور طبیعی پیش می آید.
مردی در حالی که دربیمارستان درد می کشید، چنین دعا کرد: « نه، نه! از هیچ چیز نمی ترسم. خدایا! به اندازه کافی درد کشیده ام. ادامه این وضع رانمی پذیرم. خدایا! با کمک تو بهبود خواهم یافت.»
آن شب، نقطه عطف زندگیش بود، بهبود یافت و به زندگی معمول خود بازگشت. به کار آسانتری پرداخت و همراه خانواده اش به شهر دیگری نقل مکان کرد. در آنجا موفق تر شد و صاحب تندرستی و نیرویی شد که در زندگیش سابقه نداشت.
پلیدی مادامی می تواند در جهانتان دوام بیاورد که خودتان به نحوی با آن کنار بیایید. خدا دچار غم و غصه نمی شود. پس غم و غصه برای هیچ یک از مخلوقاتش نیز ضرورت ندارد.
قبل از هر چیز، حرف هیچ کس را درباره خودت وضع خود نپذیر. مگر اینکه بگویند به زودی بهبود خواهی یافت. از خدا بپرس که می خواهد در زندگیت کدام کار سودمند را به انجام برسانی. حتی یک ثانیه را تلف نکن. فوراً به دعا و مراقبه بنشین و هدایت بطلب.
اغلب ما می اندیشیم که می خواهیم از شر مشکلاتمان خلاص شویم، حال آنکه مشکلات ما می خواهند از شر ما خلاص شوند. اگر این آزادی را به آنها بدهیم، خودشان رها و ناپدید می شوند. بهتر است که هر روز در ذهن تکرار کنیم: «آزادانه تو را می بخشم و رها می کنم تا به راه خود بروی.»
آزاد کردن دیگران، یعنی آزاد ساختن خودتان!
آنچه را که با میل و رغبت به خدا تسلیم می کنم ازدست نمی دهم. همواره چیزی بهتر جای آن را پر می کند.
قانون شفابخش «آری»:
یعنی به سلامتی کامل خودتان آری بگویید. بزرگترین راز شفا این است که تعمداً کلام سازنده بر زبان آورید، کلامی که بوی بیماری ندهد.
قانون عظیم شکرگزاری:
یکی از عظیم ترین اسرار شفا، حمد و ثنا و شکرگزاری ـ درست در اوج بیماری است. دلیل اینکه ستایش تا این اندازه برای شفا موثر است این است که آنچه را می ستاید می افزایید. ستایش، آن نیروی بزرگی را که در اتمهای جسمتان جمع و مسدود شده است آزاد می کند.
از طریق شکرگزاری می توانید نیروهای پویای ذهن نیمه هشایر و هشیاری برتر خویش را بیدار کنید و به سوی تندرستی بشتابید. می توانید خود را بستایید که از سستی به سوی قدرت، از جهل به سوی دانش، از تنگدستی به سوی فراوانی و از بیماری به سوی تتندرستی روانید.
اگر اندیشه ها و گفتار آدمی سرشار از شکرگزاری و حمد و ثنا و عاری از سرزنش و ملامت باشد قطعاً سلامت و شادابی افزونتر را تجربه خواهد کرد. با ستایش و شکرگزاری، هر مانعی را می توان پشت سر گذاشت.
فردی که زیاد درباره دردها و رنجهایش سخن بگوید بر میزان آنها خواهد افزود. به هر چه توجه کنید بزرگتر می شود.
این عقیده که چقدر اعضای بدنم را تحسین می کنم و از آنها سپاسگزارم، عامل مهمی در شفای کامل می تواند باشد. تحسین و تجلیل از جسم آنرا سرشار از سلامت می کند.
– قانون شادمانی و خنده:
همه نظامهای شفا شادمانی را از موثرترین عوامل بازگشت سلامت دانستند. شادمانی و خنده یکی از مهم ترین راه ها برای در هم شکستن ترس و بیماری است. به ترسهایتان بخندید. شادی یکی از موثرترین داروهای طبیعت است.
-قانون خرج کردن پول و مصرف آن:
سخاوت و عدم وابستگی به پول، از اسرار بزرگ شفاست! هرگاه به شیوه درست نپردازید، چندین برابر آن مبلغ را به شیوه نادرست از دست می دهید.
آیا می توانید از لحاظ ذهنی شفای خود را بپذیرید؟
خدا فقط کاری را برایتان به انجام می رساند که گرایشهای ذهنی خودتان اجازه بدهد.
یکی از دلایل عمده بیماری فرار از مسئولیتهای زندگی است. چنین افرادی از بیماری لذت می برند و اجازه نمی دهند کسی آنها را شفا بخشد.
فقط می توانید صاحب چیزی باشید که ذهناً آن را بپذیرید. اکر فکر کنید طرد شده اید طرد می شوید. موهبت دلخواهتان هرگز طردتان نمی کند. این شما هستید که ناخودآگاه آن را طرد میکید. وقتی از نظر عاطفی به بیماری و همدردی و توجهی که دیگران به علت بیماری نثارتان می کنند می چسبید، شفای خود را طرد می کنید.
نتیجه کار:
مهم ترین فنونی که برای شفا می توانید استفاده کنید. فنون و قوانینی که بیش از همه به نظرتان الهام بخش و افسون کننده می نمایند موثرتر هستند. به محض شناخت نون و قوانین دلخواهتان بی درنگ آنها را به کار ببرید. خواندن کتاب کافی نیست، به قوانین آن عمل کنید.
گاه شفا پس از کوشش خصی خودتان پیش می آید. پس بارها و بارها این کتاب را بخوانید و به پیش بروید.

 ****کتاب رازهای تندرستی و خوشبختی : (عارف بزرگ، جی. پی. واسوانی)****

سلامتی کامل حق زندگی شماست!

خبرهای بد، می تواند شما را بیمار نماید! و خبرهای خوش می تواند حال شما را خوب کند. عواطف منفی در بدن عدم تعادل به وجود می آورد که باعث بیماری می شود، عواطف مثبت تعادل برقرار می کند و سلامتی کامل به وجود می آورد.
بدن شما به حالت شما پاسخ می دهد و زندگی شما را عوض می کند. شما می توانید حالت خود را عوض کنید و سلامتی کامل را انتخاب کنید.
خیلی از ماها می دانیم که باید سالم باشیم تا شاد و خوشبخت باشیم. ولی بسیار کمند آنهایی که می فهمند که باید کوشش کنیم که شاد باشیم تا سلامت شویم! از طرف دیگر افکار مثبت، شفابخش و نیروهای حیات هستند.
– یک ذهن خوشحال بزرگترین کمک به سلامتی بدن است. با تمرکز روی افکار مثبت، ما به سلامتی کامل و خوب بودن خودمان کمک خواهیم کرد.
افرادی که از لحاظ ذهنی فعال و هوشیارند حتی درزمان پیری هم زندگی رضایت بخش و مفیدی خواهند داشت.
ترس و ناامیدی پوست را چروک می کند. دلشوره و تنش موهای انسان را یک شبه خاکستری میکند. نگرانی و افسردگی باعث می شود که سر زندگی و ناط خود را از دست بدهیم و مانع انجام وظیفه بدن می شوند. از طرف دیگر روحیه خوب، خوش بینی، سخاوت و احساسات مثبت، عواطف را بیشتر کرده و سلامتی بدن را بهتر می کنند.

راز عمر طولانی و سلامتی:

یک عارف که طول عمرش بیش از ۱۰۰ سال و سالم و پرنشاط بودمی گوید:
” من فلسفه ساده ای دارم:
 در سلامتی کامل «فکر» می کنم. متعادل می خورم، منظم ورزش می کنم. هر چقدر که بتوانم راه می روم، سعی می کنم مثبت باشم، از خدا خواهش می کنم که مدام مرا از نو خلق کند و از کارهایی که باعث می شود احساس گناه کنم، دوری می کنم.”

با یک دنیا عشق … و

آرزوی بهبودی کامل همه شما دوستان عزیزم،

 

یا حق…..


Leave a Reply

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up